Szukaj
  • Michal Dul

Najlepsze promocje muzyczne w sieci z okazji #zostańwdomu

Aktualizacja: 11 kwi 2020

W tym artykule zebrałem promocje, które pomogą nieco urozmaicić okres kwarantanny. W końcu może to być czas wypełniony dobrą produkcją muzyczną.Cały świat walczy teraz z szerzącą się pandemią COVID-19, światowa gospodarka stanęła, a my niezależnie od szerokości geograficznej zostaliśmy zamknięci w domach.

Sytuacja ta sprawiła, że wiele firm muzycznych postanowiło aktywnie wesprzeć akcję #zostanwdomu, znacznie obniżając ceny swoich produktów lub oferując swoje oprogramowanie za darmo na odpowiednio wydłużony czas.

Poniżej zestawienie najciekawszych promocji.Ableton - wypróbuj jeden z topowych programów do tworzenia muzyki - Ableton Live 10 za darmo przez równe 90 dni. Ponadto producent udostępnił darmowy podręcznik: 74 Creative Strategies for Electronic Music Producers.


Apple - firma z Cupertino proponuje swoje dwa profesjonalne programy Logic Pro X (DAW do produkcji muzycznej) oraz Final Cut Pro (program do obróbki video) za darmo na 90 dni.


Arturia - jeśli posiadasz iPada to do końca kwietnia możesz pobrać za darmo iSpark. Dodatkowo, reszta platform może za darmo korzystać z syntezatora Pigments do 3 lipca.

Black Rooster Audio - teraz masz okazję zakupić zestaw wszystkich pluginów firmy po ogromnej obniżce 90%. Cena pluginów o wartości 950$ teraz wynosi jedyne 90$. Co ciekawe 10% z każdego zakupu zostanie przekazane na walkę z COVID-19.


Boz digital - jeśli znudziły Ci się powtarzalne emulacje kultowych sprzętów analogowych, to możesz teraz nabyć +10 db Bundle, oparty na nietypowym kompresorze i EQ z kolekcji producenta Davida Bendetha. Cena została obniżona ze 149$ do 49$.


Cherry Audio - doskonała gratka dla fanów softowych syntezatorów modularnych. Pakiet startowy jest dostępny całkowicie za darmo. Dodatkowo, przy zakupie kolejnych modułów w sklepie firmowym zostanie naliczona zniżka.


East West - jeśli nie posiadasz profesjonalnych bibliotek dźwięków niezbędnych do tworzenia muzyki filmowej, orkiestrowej i nie tylko, to teraz jest doskonały czas, żeby odwiedzić stronę East West. Na czas kwarantanny została uruchomiona zniżka 60% na wszystkie produkty, a opłatę za rok subskrypcji Composer Cloud X pomniejszono do 199$ .


Korg - możesz pobrać aplikację iKaossilator na iOS za darmo . Jej normalna cena to 19.99$.


Moog Music - w okresie kwarantanny masz możliwość pobrania za darmo Mini Moog Model D na iOS.


Nugen Audio - producent znany z bardzo dobrych pluginów pomiarowych, reagując na globalną sytuację, wprowadza 20% zniżki na wszystkie produkty.


Plugin Alliance - tego, że firma Plugin Alliance robi wtyczki najwyższej jakości, a w ich zasobach znajduje się kilka perełek, nie trzeba nikomu powtarzać. Teraz możesz przekonać się o tym osobiście - na czas pandemii każda z dostępnych wtyczek posiada 30-dniowy okres testowy. Co ciekawe, jeśli w przeszłości wykorzystałeś już próbny okres testowy danej wtyczki, a chciałbyś jeszcze raz ją wypróbować, to z okazji tej promocji ponownie masz taką możliwość.


Prime Loops - jeśli interesują Cię ciekawe pętle, to ze strony Prime Loops możesz pobrać wiele paczek różnorodnych loopów, które są teraz przecenione aż o 75%.


Sonible - masz problem z balansem swoich utworów? Pomoże Ci w tym automatyczny Ballancer stworzony we współpracy z firmą Focusrite i wykorzystujący dobrodziejstwa sztucznej inteligencji. Teraz możesz go mieć całkowicie za darmo.


Sound Toys - a teraz wisienka na torcie. Sound Toys to firma, której nie trzeba przedstawiać starym wyjadaczom. Z okazji kwarantanny będziesz mógł korzystać za darmo z ich Effect Racka do 30 czerwca włącznie.Jeśli będziecie słyszeli o jakichś ciekawych promocjach, dawajcie znać w komentarzach, a ja w miarę możliwości dopiszę je do artykułu. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zasiąść przed naszym DAWem i stworzyć jak najwięcej dobrej muzy, póki nie minie okres promocyjny.


Powodzenia!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie