Szukaj
  • Michal Dul

Startujemy z BLOGIEM. Co tu znajdziecie?

Aktualizacja: 10 kwi 2020

Startujemy z nowym blogiem, poświęconym produkcji muzycznej i nowościom ze świata audio.W wyniku szerzącej się pandemii COVID-19 cały świat stanął w posadach. Wiele krajów pozamykało granice, światowa gospodarka została zamrożona (co jest zjawiskiem bez precedensu), a my zostaliśmy zmuszeni do pozostania w domach.

Myślę, że ciągłe śledzenie medialnych statystyk zakażeń i wróżenie z fusów co będzie dalej nie przyniesie żadnych korzyści, dlatego postanowiłem zrobić coś, co może być dla kogoś pożyteczne. Wykorzystajmy ten czas najlepiej jak potrafimy.


Postanowiłem uruchomić bloga poświęconego tematyce produkcji muzycznej i kompozycji na potrzeby mediów, gier oraz filmu (tym zajmuję się zawodowo od kilku lat - więcej o mnie tutaj). Postaram się, żeby było to miejsce, w którym będzie można poznać techniki aranżacji, postprodukcji, a także zorientować w wydarzeniach z branży (informacje o przydatnych programach, sprzętach i aktualnych promocjach).

Chciałbym też, żebyście byli dla mnie wyrozumiali, ponieważ NIE JESTEM BLOGEREM - tej materii będę się sukcesywnie uczył ;). Jestem natomiast osobą, która od kilkunastu lat zajmuje się kompozycją i produkcją muzyczną zawodowo, krok po kroku realizując swoje cele. Wiem, że jeszcze wiele przede mną, ale od początku swojej kariery, która zaczynała się totalnie od zera, zdobyłem wiele doświadczeń. Zdążyłem też popełnić sporo błędów i właśnie dlatego chciałbym podzielić się z Wami wiedzą, abyście mogli uniknąć niepotrzebnych frustracji i nieco usprawnić swój rozwój muzyczny. Wiem, że ja od Was też będę mógł się z pewnością czegoś nauczyć, dlatego myślę że warto spróbować.


Z racji tego, że w obecnym czasie nie narzekam na brak pracy i muszę regularnie wykonywać swoje projekty, dołożę wszelkich starań, żeby aktualizować bloga przynajmniej raz w tygodniu. Trzymajcie kciuki, żeby się udało ;).


Co tu znajdziecie?  • Muzyka od kuchni - w tym dziale będą pojawiały się poradniki, dotyczące kompozycji oraz postprodukcji, a także recenzje przydatnego oprogramowania i sprzętów. Jeśli macie jakieś tematy, które was interesują, piszcie śmiało w komentarzach. W miarę swoich możliwości postaram się pomóc właśnie tu.

  • Newsy - tej zakładki nie muszę chyba nikomu tłumaczyć. Tutaj znajdziemy najciekawsze informacje związane ze światem produkcji muzycznej.Jeśli chcecie być na czasie ze wszystkimi aktualizacjami i nowymi artykułami, zapraszam do rejestrowania się w prawym górnym rogu. To ułatwi nam wzajemny kontakt.

Trzymajcie się bezpiecznie i pamiętajcie - to co dzieje się dookoła nas jest trudną, ale na szczęście PRZEJŚCIOWĄ sytuacją. "Jeszcze będzie pięknie...".0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie